Jednou v noci nám sprejeři už poněkolikáté posprejovali stěnu domu. Nechápali jsme, proč je to tak časté, asi to bylo tím, že u našeho domu nehrozilo nebezpečí, že by sprejery někdo chytil, v okolí nebývalo často ani živáčka. Navíc velikost a dostupnost stěny domu vyloženě vyzývaly k tomu, aby se s ní něco dělo. Že ale muselo jít právě o ničení omítky a hyzdění celého domu, to nás netěšilo.

 Odstranění graffiti z přírodního kameneGraffiti – odstraňování, ochranné nátěry

Měli jsme dvě možnosti, jak zakročit…

Měli jsme dvě možnosti, jak zakročit: buď udělat plot a věřit, že ho sprejeři nezdolají, nebo se uchýlit k levnější a pravděpodobnější účinnější variantě – ochrannému nátěru. O tomto nátěru jsme toho už slyšeli hodně a spokojenost jeho uživatelů nás přesvědčila. Nátěr poskytuje firma A SERVIS LIPKA, s.r.o., která vám před jeho aplikací odstraní už vytvořené graffiti. Odstraňování graffiti z povrchu, který proti graffiti nebyl ošetřen, je ale dosti nesnadné a hrozí poškození omítky. Proto jsme se těšili, až bude stěna ošetřena nátěrem, ať už máme po starostech.

Jak se bránit proti grafiti čmáranicím? Sprejem! Jak chránit omítky před graffiti?

Pracovníci firmy, odstraňování graffiti Brno, nám vysvětlili, jak to později, v případě, že se nám sprejeři opět nevyhnou, bude. Když si všimneme, že máme na domě graffiti, stačí jen zavolat firmě a dál už to bude všechno na ní. Do dvou týdnů se u nás objeví a graffiti odstraní, a to zcela bez jakýchkoli pozůstatků. Navíc ještě znovu nanese ochranou antigraffitovou vrstvu, aby byla stěna chráněna i pro příště. Všechny tyto služby jsou v ceně prvního nanesení nátěru, takže se už nemusíme o nic starat.

Na koho se obrátit s odstraněním graffitiExistuje nějaký nátěr jako prevence proti graffiti?

Takové řešení bylo v našem případě ideální a od této chvíle jsme měli několikrát možnost spolehlivost A SERVISU vyzkoušet. Pokaždé byli dochvilní a precizní. Nemáme jediný důvod být nespokojeni, právě naopak. Firmu určitě doporučujeme každému, protože ho zbaví mnoha starostí.

Čím odstranit graffitiOdstranění graffiti, sprejů, ochrana před graffitiAGO proti graffiti na naší zdi