Mít svoji advokátní kancelář jsme si s kolegou přáli už na škole. Dnes se jedná o realitu, takže se velice snažíme početnou klientelu nezklamat. Pochopitelně také tím, že se budou u nás cítit příjemně a uvolněně. K tomuto pocitu přispívají  i naše podlahy. Nedávno jsme kriticky usoudili, že by potřebovaly pořádnou odbornou údržbu. Neboť běžné čištění už očividně nestačí.

Vzal jsem si to osobně na starost a ještě téhož dne jsem poctivě listoval webovými stránkami. Mezi množstvím firem, které se věnují úklidovým a čistícím službám, mě zaujalo Čištění podlah Praha. A to především pro svou třicetiletou profesionální praxi s mezinárodními zkušenostmi. Pokud má totiž odborná firma množství spokojených klientů nejen v České republice. Ale také na Slovensku a dokonce v Rakousku a Německu, přestanete mít pochybnosti o jejich kvalitě a schopnostech.

Je přirozené, že mě zároveň velice oslovily pozitivní reakce klientů, množství různých poděkování, recenzí i odkazů. Jelikož jsem člověk, který zejména pracuje s fakty a reálným přístupem k věci, hned druhého dne jsem do firmy A SERVIS zavolal.

Od samotného…

Od samotného začátku vše vypadalo skvěle.Slečna v telefonu měla nejen milý a příjemný hlas, ale také dokonalý přehled o profilu firmy, její odborné práci a všech technologických postupech, které denně uplatňují v praxi. Velice rychle, vlastně obratem jsme se domluvili k mé plné spokojenosti.

Je pravdou, že jejich ceny byly oproti ostatním podobným firmám o stupínek výše. Ale skutečná kvalita byla pro mě vždy prioritou. Když to zjednoduším, nyní již zbývalo pouze počkat na profesionály firmy A SERVIS a těšit se, že spolehlivě vrátí našim podlahám jedinečný původní vzhled a kvalitu.

Navíc, každý odborník rád potvrdí, že i ta nejlepší podlaha vyžaduje pravidelnou dávku péče, jinak samozřejmě dlouho a spolehlivě sloužit nebude. I podlaha časem stárne a ztrácí mnohé ze svých vlastností – mění svoji barvu, pružnost i celkovou kvalitu materiálu. Pomocí zkušených odborníků ovšem lze tento přirozený proces podstatně zpomalit.

A právě…

A právě to jsou ta fakta, která jsme od úklidové a čistící společnosti A SERVIS právem očekávali. Vždyť také značné množství spokojených zákazníků nedá na jejich strojové čištění podlah dopustit. Ano, profesionalita a skvělá odbornost firmy jsou vždy trvalou součástí jejich čistícího systému. Takže klient získává to nejlepší, co dnešní úklidové služby nabízejí.

Základ strojového hloubkového čištění podlahy spočívá v nasazení speciálního a velmi účinného jednokotoučového stroje. S jeho pomocí skutečně pracovníci A SERVIS dokáží podlahu generálně, a to do každého detailu vyčistit. Při této odborné realizaci proto nepředstavují žádný problém plovoucí podlahy, ani podlahy z masivu, kamene, keramiky, betonu nebo z marmolea, či linolea. Jedinečný kotoučový stroj je zkrátka skutečným představitelem univerzálnosti.

Technologický proces je tedy zahájen poctivým, ale zároveň šetrným vydrhnutím celé podlahové plochy, kdy je tomuto zařízení skvělým partnerem osvědčená a velice kvalitní chemie. Ovšem pozor! Výběr čistící chemie je vždy plně v rukou odborníků a přísně závisí na materiálu a typu podlahy. A samozřejmě na úrovni jejího znečištění. Odborní pracovníci firmy A SERVIS využívají převážně zásaditých chemických čistidel.

Chemie…

Chemie kyselého složení je pro svou agresivitu a výraznou účinnost používána pouze v určitých případech – jedná se o silně znečištěné podlahové plochy, které si většinou „zažily své,“ díky stavební nebo rekonstrukční činnosti. Co v těchto případech dokáží v interiéru způsobit materiály, jakými jsou např. beton, malta, vápno, písek, barvy, lepidla nebo silikon, si určitě každý dokáže představit sám…

První etapu podlahového čištění tedy představuje nasazení kotoučového stroje a správně zvolené čistící chemie. Jedinečný výkon masivního jednokotoučového stroje je zde klíčovým prvkem, díky kterému lze realizovat důkladné hloubkové a detailní čištění. Výrazný přítlak je přesně směrován na rotační čistící kotouč o průměru 45 centimetrů. Který spolehlivě zajišťuje rovnoměrné a systematické uvolnění všech nečistot.

Následující technologický krok se stává „doménou“ extrémně výkonného třímotorového vysavače. Jeho neuvěřitelný sací výkon je přitom velmi ohleduplný a šetrný vůči povrchu podlahy. Úžasná sací energie je výhradně soustředěna k odstranění uvolněných nečistot, zašlapané špíny stejně důsledně, jako k odstranění zbytků vody a a chemických prostředků po předchozím kartáčování. Po této etapě je podlaha ještě jednou pečlivě umyta čistou vodou. Jedná se o další důležitý krok, při kterém je podlaha neutralizována. Čímž je spolehlivě zabráněno jakýmkoliv případným účinkům použitých chemických prostředků.

Jak…

Jak mi odborníci firmy A SERVIS sdělili, po řádném vyschnutí je nyní již podlaha hygienicky čistá, strojové čištění ukončeno a klient ji tak může začít plně používat. Tato firma ovšem každému ze svých klientů doporučuje, aby po tomto procesu ošetření podlahy ještě následovalo její konečné zakonzervování. Až poté je celý proces úspěšně završen, a teprve nyní podlaha získává nejen dokonalý vzhled, ale celou řadu zásadních vlastností a výhod.

Vysvětlení tohoto doporučení? Zakonzervování, nebo-li navoskování realizuje firma A SERVIS procesem tzv. fluatace, kdy je na podlahu aplikován velice kvalitní průmyslový polymer. Ten se stává garantem, že podlaha nebude náchylná k rychlému zašpinění a dlouhodobě si zachová svůj čistý vzhled. Stane se pružnou. Takže výrazně odolnější proti mechanickému poškrábání nebo chemickému poškození. Získané protiskluzové vlastnosti zase spolehlivě zajistí maximální bezpečnost při chůzi, což ocení především senioři i rodiče rozdováděných malých dětí.

Tato společnost používá k zakonzervování podlahy především matných nebo pololesklých vosků, které jsou ve svých kategoriích nejkvalitnějšími produkty. Každý klient určitě velice ocení, že takto ošetřená podlaha si dlouhodobě zachovává požadované parametry a estetický vzhled. Navoskovaná podlaha se navíc snadno udržuje a dokonce eliminuje nepříjemné stopy, které způsobují bosá nebo upocená chodidla…

Technologický…

Technologický systém strojového čištění podlah v provedení úklidové a čistící společnosti A SERVIS  představuje dokonale progresivní a komplexní způsob ošetření jakéhokoliv typu podlahy. Její povrch zůstává dlouhodobě čistý, odolný a pružný. Získává tak skvělé vlastnosti, které spolehlivě odolávají každodennímu zatížení a náročnému zacházení.

Jménem svým a jménem naší advokátní kanceláře mohu uvedená slova jen potvrdit! Neboť také u nás společnost A SERVIS splnila naše zadání jedinečným způsobem a výsledek jejich profesionality a odbornosti oceňujeme již dlouhé týdny. Je tedy logické, že z precizně čistých podlah a jejich skvělého estetického vzhledu, mají příjemný pocit také naši klienti. Dokonale provedená odborná práce a poctivý profesionální přístup této firmy si plně zaslouží naše upřímné poděkování a doporučení všem ostatním.