výškové práce ZlínŘíká se, že výhled z okna ven do přírody dokáže člověka uklidňovat. Je to výborná terapie. Jak je to ale v případě, že sice výhled z okna na přírodu máte. Ale okna jsou neskutečně špinavá, protože jste majitelem oken. Která není možné otevřít tak, aby se dala umýt z vnější strany? To ten výhled za mnoho stát nebude a spíš než by vás uklidnil. Tak vás akorát tak rozčílí. Mě můžete věřit, já takové okna doma mám – výškové práce Zlín.

výškové mytí oken Zlín
Nevím, proč někdo vymýšlel tak veliká a těžká okna, která sice bytu zajistí dostatek světla. Ale protože nepůjdou umýt, bude to světlo značně omezené.

 

Kromě toho mi bylo nepříjemné k nám zvát návštěvy, protože jsem se styděla za to, jak naše okna vypadají.  Jedou se ale to, že jsem se odhodlala a přijala u nás manželova kamaráda, vyplatilo.

 

Manželův kamarád měl totiž dost podobný problém, který už ale začal řešit. Se svou ženou natrefili na firmu, které mytí oken svěřovali. Firma výškové práce Zlín. k tomu využívala výsuvnou montážní plošinu a s mytím oken prý nebyl žádný problém.

 

 

Nebyli jsme si jistí…

mytí oken ve výšce Zlín
Nebyli jsme si jistí, jestli by něco takového šlo provést i u nás. Protože před domem nebylo dostatek prostoru na to, aby se tam dala zaparkovat montážní plošina.  Ale přesto jsme se ve firmě zkusili poptat, protože jsme si pamatovali rčení: líná huba – holé neštěstí. A přesně tak to i bylo, nebáli jsme se zeptat a dozvěděli jsme se, že A SERVIS LIPKA, s.r.o. nebude mít s mytím našich oken žádné problémy, protože jsou schopni výškové mytí provádět i s pomocí horolezecké výbavy.

 

mytí oken po zimě Zlín
Práce pracovníků firmy nás s manželem oba nadchla. Provádějí to velice odborně, je na ně spolehnutí a hlavně ty výsledky jsou něco úžasného. Ještě jsem snad neviděla, aby se skla někde tak leskla. Jejich technika leštění je dokonalá, sice fyzicky náročná, zato ale jednoznačně účinná.

 

 

 

 

dlouhodobá nanoimpregnace Zlín

nanoimpregnace výloh Zlín

nanoimpregnace výloh Zlín

nanoimpregnace oken Zlín