Pracuji jako manažerka v jedné mezinárodní společnosti, tato pozice s sebou přináší mnoho zodpovědnosti a práci přes čas, vyváženo je to příjemnými benefity a výší platu. To, že nemám příliš volného času, se hodně odráží na vedení domácnosti. Vždy jsem se snažila stíhat všechno – práci, rodinu i péči o náš domov. Postupem času jsem zjistila, že musím dělat určité kompromisy, abych se z toho všeho nezbláznila. Čištění koberců Brno A SERVIS LIPKA, s.r.o.

Profesionální čištění koberce 2x ročněMnohdy vysavač nestačíKvalitní čištění koberce a čalounění

Některé domácí práce…

Některé domácí práce jsem přenechala jiným. Dlouho k nám docházela paní, která se nám starala o úklid, a my jsme s ní byli spokojení. Jenomže paní se odstěhovala a bylo potřeba si najít někoho místo ní. Vpouštět si do domu cizí osobu s sebou nese jistá rizika, proto pro nás bylo asi nejdůležitější, aby naše nová pomocnice působila důvěryhodně. Nakonec se nám jednu takovou podařilo najít, ale vzhledem k vyššímu věku nemohla dělat některé činnosti, na které by už nestačila, proto na nás zůstalo mytí oken a čištění koberců.

Stop flekům na koberciZnečištěný koberec je fujSTOP roztočům

S okny jsem si jednou za čas poradila sama…

S okny jsem si jednou za čas poradila sama, ale čistit koberce jsem se nedonutila. Ruční čištění je hrozná práce, která vám vezme spoustu času, a ten jsem neměla. Vzhledem k tomu, že koberce stačí čistit jednou za rok, tak jsme na tuto práci jednorázově objednali úklidovou firmu Čištění koberců Brno. Byla jsem překvapená, jak důkladně a detailně mohou být koberce čištěny.

Fleky od kafe a strojové čištění koberceMiminka potřebují čistý koberecHygiena na kobeci je základ

Firma k tomu využila…

Firma k tomu využila strojové čištění. Zaměstnanci pracovali s kvalitní chemií a koberce čistili do hloubky kotoučovým strojem. Výsledek mě ohromil. Koberce bych skoro nepoznala, tak moc je změnilo to, že byly důkladně vyčištěny. Do takové dokonalosti nikdy předtím čištěny nebyly, proto to byl ohromný rozdíl. U této firmy jsme zůstali i nadále a na našich kobercích je tato skvělá péče znát.