Hygiena na kobeci je základPokud máte doma nějaké domácí mazlíčky, tak víte, že se to nikdy neobejde bez určitých nehod, které vám určitě přidají Fleky od kafe a strojové čištění kobercepráci co se týče uklízení vaší domácnosti. A ty nehody mohou mnohdy nabýt takových podob a kombinací, až tomu člověk často ani nedokáže uvěřit. Například naše poslední zákaznici se stalo, že se jí při pečení vyklopil na zem v kuchyni krém, který měla přichystaný na cupcaky. A k tomu měl sytě zelenou barvu, protože jej obarvila kvalitním potravinářským barvivem. Protože chtěla, aby měly veselou barvu, protože je chystala jako pohoštění na velikonoce – Čištění koberců ceník.

 

A aby toho nebylo málo, protože zelený krém na koberci už sám o sobě znamená problém. Tak k tomu přiběhla její hyperaktivní kočka a krém ještě více zadupala do koberce a roznesla jej více po celé kuchyni. Klientka se to nejdříve snažila vyčistit sama, ale když věděla, že nic z toho nefunguje, nechala to radši být, než kdyby se stalo, že by si koberec spatným čištěním poničila. A tak se obrátila na nás, abychom koberec vyčistili. U nás v Čištění koberců ceník realizujeme svým zákazníkům kvalitní a precizní strojové čištění koberců za použití profesionální chemie a kotoučového stroje.

 

 

Naše postupy se mírně liší v závislosti na znečištění…

jak vyčistit koberec

Naše postupy se mírně liší v závislosti na znečištění a druhu koberce. Ale generální vyčištění koberců strojovou metodou má většinou velice podobný postup, který se skládá z následujících kroků. Nejprve naneseme kvalitní chemii, která koberec nejen vyčistí, ale také vydezinfikuje a zbaví jej roztočů a alergenů. Ale aby došlo k maximálnímu účinku, je třeba ji nechat chvíli působit. Poté přichází na řadu kartáčování koberce kotoučovým strojem, který zajistí zbavení struktury koberce nečistot. I pokud máte na koberci zatvrdlé nečistoty. Není třeba mít obavy z porušení vláken koberce, protože kotoučový stroj je nejen velice účinný, ale i šetrný. Jeho štětinky se postarají o to, že nerozeznáte důkladněji drhnutou část koberce. Je ovšem třeba dodat, že tato metoda je časově náročnější, protože chemie se potřebuje dostat opravdu do hloubky koberce, takže kartáčování strojem trvá někdy déle, ale zato vždy koberec vyčistí. jak vysát koberec

 

Samotné čištění sice trvá déle, než je tomu třeba u extrakční metody čištění. Ale dosahuje lepších výsledků, ale hlavně veškeré nečistoty a vlhkost. Potom vysaje náš třímotorový vysavač, takže poté máte koberec prakticky suchý. Takže potom nemusíte čekat několik hodin, než n něj můžete znovu vstoupit. Pokud do něj nechcete zanést další nečistoty, jak je tomu právě u extrakční metody. S levnými metodami máme sami rozsáhlé zkušenosti a nutno dodat i negativní zkušenosti. Kdy jsme často po takových metodách jeli klientů koberec vyčistit naší strojovou metodou. Klientka se naštěstí obrátila rovnou na nás. Takže se této nepříjemné zkušenosti vyhnula a my jsme její koberec vyčistili bez problémů.