LSG – likvidátor plísní s dlouhodobým účinkemNastěhoval jsem se do starého domu, ve kterém byly plísně. Nelámal jsem si s nimi hlavu. Plísně jsem bral jako něco přirozeného, co je součástí našich příbytků. Když jsem ale za pár let začal chodit se skvělou holkou a poprvé ji přivedl k sobě domů, plíseň ji vyděsila.

Náš vztah postupem času pokročil. Nabídl jsem přítelkyni, ať se ke mně nastěhuje. Ale nechtělo se jí, plísně byly jedním z důvodů. Vlastně jí vadila především moje netečnost, která se projevovala i v jiných aspektech stylu mého života. Ale má nečinnost, co se plísní týče, ji provokovala nejsilněji a kvůli tomu měla pochyby o našem soužití.

Začalo mi docházet, že by mi kvůli mé lenosti a apatii mohl začít mezi prsty proklouzávat nejlepší vztah, jaký jsem v životě měl. Musel jsem přítelkyni dokázat, že problémy dokážu řešit a řešit Jak odstranit plíseň.

Nebyl…

Likvidace, sanace, odstranění plísníNebyl jsem žádný odborník přes plísně, takže jsem v tu chvíli udělal tu nejrozumnější věc, jakou jsem mohl. Zaplatil jsem si služby firmy A SERVIS LIPKA, s.r.o. Společně s techniky jsme se snažili přijít na podstatu celého problému. Dozvěděl jsem se, že nejlépe by se vše vyřešilo provedením zateplení, protože jsem ale potřeboval, aby výsledky mého snažení byly vidět co nejdříve, nabídli mi technici jinou alternativu.

Bylo zapotřebí, abych snižoval vlhkost v domě všemi možnými prostředky, a tím nejúčinnějším je obyčejné pravidelné a intenzivní větrání. Posun jsem začal vidět brzy, vlhkost se díky větrání vážně začala snižovat. Technici usoudili, že v tomto prostředí už je reálné udržet vlhkost v normě a mělo smysl zabývat se likvidací plísní.

Plísně odstranili mechanicky, použili kvalitní dezinfekci a ošetřili stěny nátěrem LSG proti plísním. Plísně zmizely, na přítelkyni to udělalo velký dojem a konečně se společným bydlením souhlasila.