čištění koberců BrnoPři zařizování našeho domu si manželka prosadila koberce, i když jsem byl zásadně proti. Věděl jsem, že s tím bude hrozně moc práce protože, protože koberce jsou vždy horší na údržbu než podlaha. Na podlahu, když se vám něco vylije nebo jakkoli umaže, vezmete mop a máte podlahy zase v pořádku, ale s koberci je to vždy mnohem náročnější. Zpravidla musíte špínu odstranit hned, jinak hrozí, že už to nepůjde, pokud se o to teda pokoušíte sami. A ani rychlost u koberců není mnohdy zárukou, že se vám to podaří bezchybně vyčistit – čištění koberců Brno.čistírna koberců Brno

 

Ale manželka na ně byla zvyklá, tak si nedala říct. Ale potom, co viděla, kolik je s tím práce, mi pak dala konečně za pravdu. Když jsme se s našimi tříletými dvojčaty stěhovali z bytu do domu s velkou zahradou a pořídili si i dva velké psy, které mohou chodit i dovnitř, uviděla, že kombinace malých dětí a velkých psů není zrovna ideální.

 

čistírna sedaček BrnoNa koberci hlavně v obýváku a vpředeny ve spodním patře začal být koberec docela dost umazaný od hlíny a bláta z toho, jak děti a psy lítali sem a tam. Snažila se to pak vyčistit, ale její snaha byla platná asi jako hadovy boty. Koberce byly pořád špinavé, ať jsme s tím dělali, co jsme dělali. Špína se koberců držela jako klíště. Takže bylo potřeba vyhledat nějakou úklidovou firmu, která by se o to postarala. Můj kolega z práce mi doporučil úklidovou firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., čištění koberců Brno, od které si prý nechává čistit koberce už roky.

 

 

Než jsme jim zavolali…čistírna chlupatých koberců Brno

 

Než jsme jim zavolali, tak jsme si ještě jejich reference ověřili na internetu. A všude, co jsme o nich četli, byli pouze samá pozitiva. Opravdu, byla to jedna kladná recenze za druhou, tak jsme naznali, že to za to bude stát, i když jejich metoda čištění kotoučovým strojem nepatří zrovna k těm nejlevnějším. Zavolal jsem jim a domluvil s nimi termín mytí, kalkulaci a všechny ostatní náležitosti. V daný termín přijeli a pustili se do práce. Po poměrně krátkém čase mi řekli, že už mají hotovo, což mě opravdu příjemně překvapilo. Protože jsem čekal, že taková procedura trvá mnohem hygienické čištění koberců Brnodéle. A rozhodně nemůže být řeč o tom, že by svou práci odbili – čištění koberců Brno.

 

Koberce byly krásně vyčištěné a tím, že jsme je neměly ani dlouho, tak vypadaly zase jako úplně nové. Navíc říkali, že po použití jejich chemikálií se špína už nebude tolik usazovat a měli pravdu, protože když teď něco dětem spadne na zem, tak to manželka vydrhne bez větších problémů. Proto můžu tuto firmu všem jedině doporučit, protože odvedli opravdu vynikající práci. Zaměstnanci z A SERVIS byli opravdu milí, vstřícní a slušní, takže pokud se na ně obrátíte, budete mít co dočinění s opravdu profesionální společností. Domluva s nimi byla perfektní a dost mě překvapila i rychlost jejich jednání. Jeden den jim zavoláte a řeknete, co potřebujete a prakticky hned druhý den máte vyřízenou objednávku. Proto nemám vůči jejich službě strojového kotoučového čistění žádné výhrady.

 

hloubkové čištění koberců s dlouhým chlupem Brno

hygienické čištění koberců s dlouhým chlupem Brno

hygienické čištění běhounů Brno

hygienické čištění sedaček Brno