Máme s manželem tu smůlu, že bydlíme v domě, který je na trase těch, kteří se v noci vracejí z místní hospody. Nebo alespoň já si tím vysvětluju to, proč se nám vždy jednou za čas na domě objeví graffiti. Manžel říká, že to tím nebude. To by se sprejeři museli vybavit spreji už před tím, než do hospody vyrazí. Nezdá se mu to moc pravděpodobné. Já si ale myslím, že přece nemůže být obtížné s sebou jeden sprej nosit. Potom posilněný alkoholem zřídit první dům, na který cestou narazí.

graffitiOdstranění graffitiantigraffitový nátěr

Co s neustále posprejovaným domem?

Ale ať už sprejeři vyrážejí k našemu domu odkudkoli, zásadním faktem zůstává, že náš dům končí posprejovaný. Pro nás vlastně vůbec není směrodatné, jak se k nám sprejer dostane. Důležité je pro nás to, co udělá, a jak se s tím vypořádat.

Po prvním incidentu jsme byli v šoku a trvalo nám dlouho, než jsme si vůbec rozmysleli, co dále podnikneme, a jak graffiti zlikvidujeme. Než jsme se do toho stihli pustit, uběhla nějaká doba a na domě nám přibylo další graffiti. To nás přimělo přehodnotit přístup. Došlo nám, že samotné odstranění graffiti by bylo nedostatečné, protože bychom se mohli dostat do bludného kruhu nových graffiti a jejich odstraňování.

vandalismussprejeřiPrvní pomoc s graffiti

Antigraffitový nátěr je jediné řešení!

Bylo tedy zřejmé, že se musíme nějak postarat o to, aby se už nová graffiti nevytvářela. Jenomže to bohužel nebylo možné zařídit. Ale skvělé a účinné řešení nám nakonec poskytla firma A SERVIS LIPKA, s.r.o. Odstraňování graffiti Praha. Představila nám svůj antigraffitový nátěr a systém následných služeb, které jsou bezplatné.

V praxi to funguje tak, že máme na stěně nanesený nátěr, a jakmile na něj sprejeři něco nasprejují, my kontaktujeme A SERVIS. Firma vyšle své pracovníky, pro které je odstranění graffiti z ošetřené stěny velice jednoduché. Neznamená to pro nás už žádné starosti a je to vždy rychle vyřešeno. Odstraňování graffiti Praha je jasná volba!

účinné odstranění graffitiochrana zdičistá zeď