Když rozjíždíte něco nového a hned na začátku vám začne okolí házet klacky pod nohy, tak vás to určitě znepokojí a možná i deprimuje. Důležité je, abyste měli při sobě někoho, kdo vám poskytne oporu a potom máte šanci, že to zvládnete. Já a moje kamarádka jsme rozjížděly nový podnik, chtěly jsme v něm určité věci dělat nově, jinak než konkurence, a to se našemu okolí příliš nelíbilo. Setkaly jsme se s kritikou i vyloženými naschvály. Ale ve dvou se to dalo dobře zvládat.

Antigraffiti ochrana   Profesionální odstranění graffiti

Návštěva sprejera

Těžká chvíle přišla ve chvíli, kdy náš podnik posprejoval sprejer. Zdrtilo nás, že si na nás takhle troufne už vlastně skoro každý, vlastně i ten, který k tomu asi nemá žádný důvod. Nepovažovaly jsme sprejera za někoho, kdo by si s námi chtěl vyřizovat účty. Tím to pro nás bylo horší, nevěděly jsme, od koho můžeme příště čekat zásah. Proto jsme potřebovali řešení.

AGO na všechny povrchy    Odstranění graffiti z cihlové zdi

Graffiti jsme se chtěly urychleně zbavit a poprosily jsme o pomoc kamaráda, který s tím měl jisté zkušenosti. Moc nás nepotěšil varováním, že se máme připravit na to, že náš podnik za určitou dobu můžou posprejovat znovu. Říkal, že to vůbec nemusí být ten stejný sprejer. Sprejerů je prý v našem městě hodně a „tvoří“ ve velkém.

Prevence přes sprejery   Jak odstranit graffiti

Antigraffitový nátěr

Propočítaly jsme si, že nejvhodnější a nejvýhodnější bude vyzkoušet antigraffitový nátěr firmy A Servis Lipka, s.r.o., Odstraňění graffiti Praha. Po čase jsme zjistili, že toto řešení bylo opravdu to nejrozumnější, co jsme mohli udělat. Graffiti se totiž u nás zase objevilo, jenomže s antigraffitovým nátěrem nebylo nic snadnějšího než si ho nechat odstranit.

Stop graffiti   Kde sehnat ochranu proti graffiti

Zaměstnanci A Servis Lipka, Odstranění graffiti Praha k nám dorazili co nejdříve mohli a nasprejované obrazce odstranili. Bylo to neuvěřitelně jednoduché, rychlé, a hlavně tentokrát už zadarmo! Spolupráce s touto firmou byla jedním z nejlepších kroků v našem podnikání.

Odstranění graffiti z domu