mytí oken OstravaKdyž se maminka přestěhovala z rodinného domku do bytu, doufali jsme, že se tak pro ni zjednoduší mnoho věcí. V domě se musela starat o údržbu, na kterou už nestačila. A my jsme u ní nemohli být tak často, abychom jí dostatečně pomohli. Nakonec jsme ji přesvědčili, že na bytě jí bude líp. Tam už se bude starat jen o domácnost. A všechny technické záležitosti a namáhavé práce bude moct hodit za hlavu – výškové práce Ostrava.profesionální mytí oken Ostrava

 

 

Jenomže k pohodlnému a klidnému životu jsme jí nevybrali zrovna ten nejlepší byt. Chtěli jsme, ať to má blízko do obchodu i k nám, ke své rodině. Tomu jsme tak trošku podřídili i byt, který se později ukázal jako ne zcela vhodný. Nedomysleli jsme, že vyšší patra mamince asi vyhovovat nebudou, i když je v domě výtah, vždy se může stát, že se porouchá a podobně.

 

 

 

Dalším velkým problémem byla okna…

Dalším komplikované mytí oken Brnovelkým problémem byla okna, která bylo možné umýt z venkovní části jen s rizikem vypadnutí.  Proto jsme maminku rovnou přesvědčili, ať se o mytí oken raději ani nepokouší.  Poptali jsme se u sousedů, jak to řeší, někteří byli odvážní a okna zvládli mýt sami. Jiní okna prostěPraha Duplex Václavské nám. 3 nemyli a bylo tam i pár takových, kteří si zvali firmu. Výškové mytí oken nám do té chvíle nepřišlo na mysl, ale usoudili jsme, že jde o ideální řešení.

 

 

Dojednali jsme mytí oken s firmou A SERVIS LIPKA, s.r.o., výškové práce Ostrava. S horolezeckým vybavením se odvážně pustili do práce. Dobře naučený postup mytí oken rychle zopakovali i při mytí maminčiných oken. Okna umyli dočista, a až když byla suchá, tak je leštili jen suchou bavlněnou plenou. Výsledek byl výborný. Maminka řekla, že tak dobře by to ona nikdy nezvládla. Což byla pro pracovníky A SERVISU velká pochvala, jelikož maminka je velice pečlivá a v domácích pracích vždycky vynikala.

 

 

mytí oken ve výšce Praha

profesionální mytí oken Ostrava

komplikované mytí oken Brnonanoimpregnace oken Zlín